Samsung Note 4 Hakkında Servisten Bilgi Alamıyorum!

Murat Ş. |

10 Aralık 2014 tarihinden almış olduğum Samsung Note 4 telefon aldıktan yaklaşık 3 hafta sonra ekranın bazı noktalarının s not kısmına girdiğimde kalemin yazı yazamadığını gördüm. Bu nedenle cihazı aldığım Turkcell bayisi kanalıyla 13 Ocak 2015 tarihinde servise gönderdim ve ürünün kusurlu olduğunu ve yenisi ile değişmesini istediğimi belirttim. Cihazım 14 gündür serviste ve cihaz hakkında hiçbir bilgi alamıyorum. Telefonu aldığım bayi Samsung servise yönlendiriyor. Samsung Kadıköy servis detaylı bilgi vermiyor. (telefonunuz teknik ekipte demekle yetiniyor). Samsung genel merkezi arıyorum şikayetimi bildiriyorum onlarda bana sadece kayıt açmakla yetiniyor. Kısacası satana kadar ilgi var gerisi hikaye.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  10:51

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Murat Ş.
  27 Ocak
  23:12

  Hiç kimsenin arayıp sorduğu yok. Ben müşteri hizmetlerini aradığımda bana sizi arayacaklar diyorlar. Ayrıca Kadıköy deki teknik servisiniz ürünün ekranını değiştirmiş. Ben ekran değişimi istemiyorum. 2500 TL para verip telefon alacağım telefonun fabrikasyon arızalı olduğunu öğreneceğim bana telefon u tamir edip verecekler. Ben telefonun değişimini istiyorum. Değişim yapılmazsa bu telefonu ibretlik olsun diye parçalayacağım ve bunu da bütün sosyal medya üzerinden bu yapılanları paylaşacağım. Samsung sadece telefonu satana kadar var.

 • 26 Ocak
  15:21

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr