Samsung Note 4 Çok Aşırı Isınıyor.

Mahmut D. |

Yeni aldığım Note 4 telefonum çok ısınıyor oyun açamaz oldum. Özellikle online oyunlarda çok aşırı ısınıyor ekran ve arka kamera tarafı el değmez hale geliyor. Kafamda soru işaretleri dolaşmaya başladı. Bu konuda acil yardım bekliyorum.

Etiketler :

Isınma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmut D.
  18 Şubat
  13:21

  Müsait değildim bir keremi aramak lazım ulaşana kadar aramak daha iyi bir hizmet değil mi ben heryerde Samsung firmasını överiken sizin bu takındığınız tavır doğrumu. Not: Ben sizi tekrar aradım ancak faydalı bir görüşme olmadı servis ile görüşmem daha tatmin edici olur.

 • 15 Şubat
  15:55

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 13 Şubat
  17:38

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr