Samsung Note 3'ün Sensörü Kısa Sürede Arızalandı.

Onur C. |

22.01.2014 tarihinde aldığım "Samsung Note 3" cep telefonumu 11.03.2014 tarihinde sensör arızası nedeni ile Ankara Necatibey' deki servis noktasına bırakmak zorunda kaldım. Henüz yeni aldığınız ve tonla para verdiğiniz Samsung gibi bir markanın bir ay geçtiği için cihaz değişimi yapılamayacağını söylemesi, gerekli durumda cihazın tamir edilerek parça değişimi yapılacağını söylemesi; bende Samsung ile ilgili inanılmaz bir antipati yarattı.

Cihazdan kaynaklı bir sorunun kullanıcıya mal edilip tamire gidileceğini söylemek güvenilir bir markanın yapabileceği bir şey değil. Samsung gibi bir markanın kendi ürettiği ürüne olan güveni "bir" ay mı bunun sorgulanması gerek.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Ürün Değişim Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mart
  16:16

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 12 Mart
  17:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.