Samsung Note 3'ün Şarj Problemi!

Onur A. |

Samsung cihazımı alalı 1 sene oldu 1 senede 6 sefer servise gönderdim ve hepsi aynı problemden şarj etmemeden dolayı. Son götürdüğüm zaman bana söyledikleri çok komikti USB kablosu suya maruz kalmış dediler. Cihazımı değiştirmemek için ellerinden gelen bütün hünerleri gösteriyorlar. Bu kadar kötü servis anlayışı ve bu kadar kötü müşteri hizmetleri olamaz. Keşke ayaklarım kırılsaydı da o mağazaya girip o telefonu almasaydım. 1 sene içinde bir insan hayatında bu kadar telefonunu servise götürürse o telefondan daha ne hayır bekler ki anlamıyorum. Acil telefonumun değişimini istiyorum artık!

Etiketler :

Batarya Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  10:46

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 08 Ocak
  15:11

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr