Önder G. Teşekkür Mesajı

Bugün itibariyle yeni Telefonumu almış bulunuyorum. 4 iş günü içinde yeni telefonumu hızlıca gönderen samsunga teşekkür ederim.

Samsung Note 3'ün Kasasında Açıklık Var.

Önder G. |

3 senelik bir Samsung kullanıcısıyım. Samsung S2' den başlayıp Note 3' e kadar bütün telefonları kullandım ve çevremdeki bütün insanlara da tavsiye ettim, ancak Samsung beni hayal kırıklığına uğrattı. 18 mayıs'ta Vatan Bilgisayar'dan Note 3 aldım(işim için kullanmak üzere). 5 gün sonra kasanın sol tarafında bir açıklık olduğunu fark ettim.

Servise götürdüğümde bırakmam gerektiğini söylediler. İsimden dolayı ancak salı günü bırakabildim. 3 gün içinde ne olacağı belli olur dediler. Bugün aradığımda değişim için onay beklediğini söylüyorlar. Onay geldikten sonrada yeni telefonun ne zaman geleceği bilinmiyor. Ben bu telefona 2000 tl'yi serviste beklemek için vermedim. Demek ki Samsung sandığımız kadar büyük değilmiş.

Etiketler :

Kasa-Panel Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün Değişim Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Önder G.
  03 Haziran
  10:51

  Teşekkürler Samsung Teşekkürler Şikayevar.com

 • 02 Haziran
  16:33

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Önder G.
  02 Haziran
  16:26

  Bugün itibariyle yeni Telefonumu almış bulunuyorum. 4 iş günü içinde yeni telefonumu hızlıca gönderen samsunga teşekkür ederim.

 • 31 Mayıs
  23:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi