Samsung Note 3'ün Ekranı Kırıldı.

Ethem B. |

2 ay önce aldığım Samsung Note 3 marka telefonum 10 gün önce durup dururken ekranı çalışmadı. Samsung yetkili servisine gönderdim bana gelen cevap ekranın içten kırıldığı ve 600 TL vermem durumunda yapılacağı bildirildi. Telefonda herhangi bir darbe veya düşme olmamış olup jelatinlerini bile yetkili bayi servise gönderirken kendi çıkarmıştır. Telefonum servisten geldi ekranı içeriden çatlat. Ancak ben bu şekilde göndermemiştim. Bunu satın aldığım bayide doğrulamaktadır. Mahkemeye vermek zorundayım. Yetkililerin bu iş için mahkeme yoluna gitmeden çözüm üretmesini bekliyorum.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mart
  14:32

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 07 Mart
  00:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi