Samsung Note 3'ü 3 Gün Kullanabildim.

Ercan D. |

Samsung Note 3 cep telefonu aldım 14 şubatta, sadece 3 gün kullanabildim telefon bozuldu. Servise verdim destek bilişime yazılımsal denildi yapıp verdiler. 1 gün sonra yine bozuldu. Bu sefer Bakırköy Samsung servisine verdim onlarda yazılım dediler geri verdiler. 3 gün sonra yine bozuldu. Ben her defasında değişim istedim onlarda ısrarla yazılımsal olduğundan değişim olamayacağını söylediler ama telefonun içini açmışlar ve vidaların kafalarını bozmuşlar. Şimdi değiştirin diyorum ilgilenmiyorlar. 2300 tl verdim , telefonu sadece 3 gün kullanabildim. Samsung'tan şikayetçiyim.

Etiketler :

Kurulum Yazılımı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ercan D.
  25 Mart
  21:46

  Telefonumu istiyorummmmm

 • 25 Mart
  14:17

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ercan D.
  19 Mart
  15:53

  Hiçte ilgilenen yok bir aydır perişan ettiniz

 • 18 Mart
  17:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.