Samsung Note 3'te Isınma Ve Donma Problemi Var!

Ferhat A. |

20/02/2014 tarihinde saat 11:19 da aldığım Samsung Note 3 cep telefonu arızalı çıktığından dolayı servise götürdüm 4 defa ve buna rağmen her seferinde aradan 1 saat geçmeden bana mesaj gönderdiler. Telefonunuz hazır diye ve problem çözülmediği gibi giderek artmaya başladı. En son gittiğimde ise oradaki çalışanların beni azarlamaları zoruma gitti sonuçta para verip aldığımız bu telefondan iyi bir performans beklerken tam tersi oldu ve verdiğimiz para ve yediğimiz azar ve saygısız davranışlar yanımıza kar kaldı. Tüketici haklarına gitmeden önce son defa aradım ve böyle bir hakkımın olmadığını söylediler o yüzden dolayı tüketici haklarına şikayete gidiyorum.

Etiketler :

Isınma İşletim Sistemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Kasım
  18:07

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ferhat A.
  13 Kasım
  19:26

  hizmet kaliteniz berbat bide firmayız diyorsunuz ya hiç o adı haketmiyorsunuz

 • 13 Kasım
  12:06

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr