Samsung Note 3 'ün Ekranı Kırıldı!

Kazım D. |

Gece Samsung Note 3'ü kapalı iken şarja taktım ve sabah şarjdan çıkartarak telefonumu açtım. Telefona baktığımda ekranımın yarısından fazlasının siyah bir renkte olduğunu fark ettim ve servise verdim. Servis bana telefonunuzun dış kısmında çizilme yok, darbe yok, sıvı teması yok, ama camın iç kısmında kırık var dedi.

Arıza neden kaynaklı dedim?Cebinizde baskı olmuştur. Af edersin ama kumaş pantolonun cebinde bu telefonun işi ne? Kılıftan olabilir dedi. Henüz kılıfının satışı yoktu. Sonrada genel merkezden değişim talep ettim, ama yapmadılar dedi. (Bu konuşmalar tarafımca ses kaydına alınmıştır). Burada ki servis elemanı, değişimden yanaydı. Sizin red yanıtınız için bana mantıklı bir açıklama yapabilir misiniz?

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kazım D.
  14 Nisan
  00:02

  Arkadaşlar maalesef sonuç alamayacaksınız. Üzgünüm ama,bir şekilde kılıfını uyduruyorlar.650,00 TL daha vererek camını değiştirdim.Telefonun bana maliyeti 3.250,00 TL yi buldu...

 • 17 Ekim
  13:07

  Sayın ilgili,

  Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır.

   

  Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz.

   

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • Kazım D.
  12 Ekim
  20:01

  Cihazımın iç camında sadece mikroskop ile görülen bir çatlama söz konusuymuş.MİKROSKOP ile görülen bir çatlama nasıl olabilir???Altı üstü ya cihazın camını değiştirin yada yenisini gönderin.Cihazın bu hake gelmesinde KULLANICI HATASI yoktur.Konuyu asli mahkemeye taşıyabilirim.Yazık ki, bu cihaz için 2.600 TL ye imza attım..........

 • 11 Ekim
  00:25

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi