Samsung Note 3 Telefonumun Yazı Puntosu!

Caner A. |

Smasung Note 3'lerde yazı puntosunu ekstra büyük ve çok büyük yaptığınızda rehberdeki geçmiş aramaları yapmıyor. Telefonu kitleyip rehber durduruldu diyor ve bu bütün telefonlarda geçerli güncelleme ve yazılım düşürmeyle de problem çözülmüyor bu telefonları sadece yakını görebilen arkadaşların kullanmasını söylemediler.

Benim görme problemim olabilir ve yazı puntolarını büyütmek isterim beni herhangi biri aradığında bilmediğim bir numarayı kayıt etmekte isterim yada kısa yoldan tek tuşla son arayan numarayı tekrar aramak isterim. Adı üstünde cep telefonu ben aramayı yapamıyorsam diğer işlemler için gidip tablet bilgisayar alırdım.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ekim
  10:19

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 25 Ekim
  22:43

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi