Samsung Note 3 Telefonumun Menü Tuşu Sorunlu

Hakan U. |

İki ay önce forum Mersin Samsung mağazasından almış olduğum ürünün birkaç gün önce fark ettiğim menü tuşunun oynaması ve arka iç kısmında kamera altındaki bulunan bölümün oynuyor olması sebebiyle teknik servise gittim. Menü tuşu için zamanla oturur şeklinde gereksiz bir ifade kullanıp arka bölümünü hiç kontrol bile etmediler.

Diğer Note 3'lerle karşılaştırıldığında bu sorunun olmadığını belirtmiş olmama rağmen umursamaz tavırlar ile karşılaşmış bulunuyorum. Ürün değişimi istediğimde ise 2 aylık sürecin dolduğunu ve değiştiremeyeceklerini belirttiler. Sorun ile ivedi şekilde ilgilenmenizi istiyorum.

Etiketler :

Klavye - Tuşlar Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan U.
  02 Mart
  20:23

  Almış olduğum note 3 Ayipli bir ürün olmasına rağmen sıfır telefonumu değişim yerine serviste tamir edilip duzelticeklerini söylediler serviste Mantıksız cevaplar satış mağazası ise tam bir fiyasko samsung da klasik ezberlenmis metinleri konuşuyor kendine güvenen firma zaten ürünün arkasında durur.

 • 02 Mart
  13:09

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 26 Şubat
  23:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi