Samsung Note 3 Telefonumun Ekran Sorunu Var!

İlhan K. |

01.12.2013'de Vatan Bilgisayar'dan aldığım Samsung Galaxy Note 3 16.12.2013 günü ekran problemi nedeni ile Samsung yetkili servisine birebir değişim talebinde bulundum. Kutusu dahil her şeyi iade ettim ve hiçbir şekilde telefon hakkında bilgi alamıyorum. Samsung müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen bana hiçbir bilgi vermiyorlar. Buna rağmen kendilerini haklı gösteriyorlar. Değişim için gelen telefonların bir süre kısıtlaması olmadığı söylendi ve olumlu bir cevap alamadım. İstenirse 3 ay bile bekletilebileceği söylendi. Bir daha Samsung telefon almayı planlamıyorum keşke arkadaşlarımı dinleyip Sony falan alsaydım.

Etiketler :

Ekran

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  15:51

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.

 • İlhan K.
  22 Aralık
  13:57

  ama iyiki böyle bir sorunla karşılaşmış oldum. anladımki samsung marka teknolojı urunleri alınmazmış bu bana ders oldu bundan sonra ne ailem nede yakın cevremde samsung ürünleri kullamamaları için uyarı ve ikazlarda bulunarak yaşadığım sorunu anlatarak caydırmak için çabalıcam .....

 • İlhan K.
  22 Aralık
  13:54

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. diye standart cevaplar verilip duruyor ama cözüme ulaşılmıyor. aldığım üründe benden kaynaklanmayan sebeb olduğu acık ayıplı mal oldugu ortada ben benden kaynaklanmayan bi sebebten dolayı niye magdur olayım parasını verdiğim ürün için niye bukadr ugraşmak zorundayım dünya devi diyorlar teknolojı bakımından halbuki tırnak ucu kadr etmezmiş bunumu anlatmaya ifade etmeye calışıyorsunuz..

 • 21 Aralık
  22:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi