Samsung Note 3 Telefonumda Bir Sene Dolmadan 3. Hata!

Erdem K. |

Mart 2014 de Samsung note 3 model bir telefon satın aldım. Birinci hata: telefonum bir anda kapandı servise gönderdim anakartı yandığı için anakart değiştirmişler. İkinci hata: telefonum hat çekiyor gözükmesine rağmen çekmiyordu ikinci kez servise gönderdim telefonda sorun yok dediler geri gönderdiler. Sonra IMEI numarası ile alakalı bir problem olduğu anlaşıldı ve sorun çözüldü. 2 ay boyunca telefonu kullanamadım. Şimdi de üçüncü hata: telefonum çok geç şarj olmaya başladı ve çok çabuk şarjı bitiyor. Şarjda iken bile kapanıyor. Şarjda iken açıyorum tekrar kapanıyor. Bir saat şarj ettim sonra açtım yine kapandı. Artık yeter! Bıktım artık bu telefonun sorunlarıyla uğraşmaktan!

Etiketler :

İşletim Sistemi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Şubat
  13:44

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz,

  Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Şubat
  11:51

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr