Samsung Note 3 Telefonum Arızalı Çıktı

Sitare Kanşay S. |

7 Ocak tarihinde Ankamall Ankara Turkcell bayiinden satın aldığım Samsung Note 3 marka telefon ilk hafta ısınma, yarım günde şart bitmesi ve internette kesilme şikayetiyle değişim için başvurdum. Değişim yapmadılar, tamir için servise gönderdiler. Üç hafta sonra servisten geldi, bir hafta sonra tekrar aynı şikayetlere değişim için bayiye başvurdum.

Tekrar değişim yapmadılar, şuan serviste başka bir parça değişimi için bekliyor. Samsung online'daki yetkili değişim için bir ayı geçirdiğimi bu yüzden değişim yapamayacaklarını söyledi inanamadım. Turkcell bayii ise iPhone olsaydı derhal değişim yapabileceklerini söyledi. Tek suçum Samsung'dan telefon almak mı, Samsung markalarını tercih edenlere karşı bu kadar duyarsız, profesyonellikten uzak bir tavır sergileyebiliyor mu?

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  12:16

  2298954 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Şubat
  08:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi