Samsung Note 3 Tekrar Hayal Kırıklığı Yaşattı.

Ceren Y. |

Bundan önce iki kez şikayette bulundum. Fakat benim şansızlığımdır diye düşünüp 3. şansımı denemek istedim ama maalesef. 09.01.2013 tarihinde akşam 19:15 'te 3. Note 3 cihazımı aldım fakat onda da birçok arza var. Simkart takmadım hiç cihazıma ve o şekilde çalıştırdım. Daha 24 saat dolmadan servise verdim ve ürün bedelimi istedim tekrar.

Bankadan dolayı ve bu cihazı çok sevdiğimden dolayı 3. şansımı denedim, fakat hataymış. Samsung tarafından müşteri memnuniyeti için gereğinin yapılmasını istiyorum. Bir müşteri 3 kez mağdur edilmez. Bir buçuk aydır telefonsuzum ama sizler karttan parayı tahsil etmişsiniz bile. Note 3' tende Samsung firmasından da inanılmaz soğudum. Samsung müşterisini mağdur ediyor.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün İade Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ocak
  11:23

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ceren Y.
  15 Ocak
  11:46

  Hala genel merkezlikten onay bekliyoruz diye oyalıyorsunuz.Sizler gerekli işlemleri yapmadığınız takdirde yasal işlem başlatmak zorunda kalacağım

 • Ceren Y.
  15 Ocak
  11:45

  Hala genel merkezlikten onay gelecek diye oyalıyorsunuz.Sizleer böyle yapmaya devam ettikçe yasal işlemleri başlatacağım

 • 12 Ocak
  00:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi