Samsung Note 3 Şarjının Hızlı Bitmesi Ve Isınması.

Metin Ç. |

Kullanılmadığı zamanlarda bluetooth, wi-fi, internet vb. servisler kapalı olan, hiçbir oyun yüklenmeyen ve oynanmayan, ayda belki 2~3 kez toplam 2~3 saat video ve fotoğraf çekimi / seyretme yapılan, aylık toplam 100 dak. görüşmesi belki 50 SMS'i ve 1 GB internet kullanımı olan Samsung Note 3 telefon ile aldığım tarihten itibaren şarj problemleri yaşıyorum.

Telefon şarjının hızlı bitmesi ve ısınmasından dolayı telefonu satın aldığım mağazanın müşteri hizmetlerine onarım için birkaç kez getirdim.

En son tarafıma verilen Samsung servis onarım fişinde “test edildi hata bulunamadı” şeklinde bir açıklama yazıyor. Ailecek ve çevremdekiler Samsung markasından soğuduk.

Etiketler :

Isınma Batarya Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Aralık
  13:53

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Aralık
  15:43

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr