Samsung Note 3 Neo'nun İç Ekranı Kırıkmış!

Zafer G. |

26.08.2014 tarihinde aldığım ''Samsung Note3'' markalı cihaz 16.12.2014 tarihinde şarja taktım ve geldiğimde görüntü aydınlık gelmiyordu 17.12.2014 tarihinde ''başarı'' Kadıköy şubesine servise verdim. 19.12.2014 tarihinde mesaj attılar cihazınız onarılmadan iade diye gittiğimde iç ekran kırılmış dediler ekranda kırık falan yoktu verdiğimde çizik bile yoktu. İç ekranını kırık verdiler ve 510 TL fiyat çektiler. Test sonucunda ise iç ekranda çatlaklık var yazmışlar halbuki çatlaklık olsa görüntü hiç gelmezdi benim cihazımı verdiğimde servise çizik kırık bile yoktu ekran geliyordu ama aydınlık değildi. Garantili telefonu neden alıyoruz o zaman? Samsung markasından soğudum.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer G.
  02 Ocak
  14:46

  Hala bekliyorum aramanızı aradınız ımeı numarasını istediniz hala aramanızı bekliyorum bu nasıl bir tüketici memluniyeti.

 • 23 Aralık
  13:31

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 23 Aralık
  11:23

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr