İlker K. Teşekkür Mesajı

Uzun görüşmeler sonucunda servis cihazimi garantiden ekranını değiştirdi servisteki ahmet arkadaşın çabaları için teşekkür ederim

Samsung Note 3 Neo'nun Ekranı Gitti!

İlker K. |

Samsung Note3 Neo marka telefonumun ekranı gitti. Beşiktaş'taki yetkili servis telefonda darbe olduğunu ücretle yapabileceklerini yazılımsal olarak bir sorunu olup olmadığını kontrol edemediklerini telefonun fotoğraflarını çekip merkeze gönderdiklerini gelen cevaba göre hareket ettiklerini söyledi.

Bende darbeli haliyle telefonu zaten kullandığımı ekranın sorununun darbeden çok sonra olduğunu söylesem de yazılımsal olarak inceleme yaptıramadım.

Bunun üzerine Samsung çağrı merkeziyle sorun ile ilgili defalarca görüşmeme rağmen hiçbir muhatap bulamadım. Şimdi garantili telefon almanın ne faydası var onu düşünüyorum ve Samsung'ta anladım ki yetkili yokmuş yazık.

Etiketler :

Ekran Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlker K.
  01 Ocak
  14:09

  Uzun görüşmeler sonucunda servis cihazimi garantiden ekranını değiştirdi servisteki ahmet arkadaşın çabaları için teşekkür ederim

 • İlker K.
  29 Aralık
  18:42

  Hiçbir yetkilinin benimle irtibat kurduğu yok ben ararsam o zaman konuşuyorum ve 10 gündür kimseden bir cevap alamadım yetkili anlamında hiçbir muhatap bulamadım ben telefonumun değiştirilmesini çünkü fabrikasyon bir ariza olduğunu düşündüğümü kimseye anlatamadım ne yazık ki Samsung satışta olduğu kadar satış sonrası ilgili değil

 • 29 Aralık
  15:46

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr