Samsung Note 3 Neo Şarjda İken Kapanma!

Ali Bircan B. |

Ürünü yaklaşık 3 ay önce aldım. Telefon şarjda iken her zaman olmamakla birlikte kapanıp açılmakta. Artık bıkkınlık verdi bu nedenden dolayı telefonuma pin kodu koyamıyorum. Telefonun bu durumunu videoya da çektim servis gördü. Fakat servisi tavrı daha da enteresan bu arızadan 3 defa gitti hep yazılım atıp atıp gönderiyorlar. Dün daha gitti akşam yine aynı sorun açılıp kapanma ekran renklenmesi. Servis diyor ki uygulama ben milyonlarca insanın kullandığı uygulamaları kullanıyorum ve ilk defa da akıllı telefon kullanmıyorum diğer telefonda böyle sorunlar yoktu. Artık şarjda değilken de artık uygulamalar kapandı arızası vermeye başladı iyice telefon git gide tabirle kafayı yemeye başladı!

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Bircan B.
  01 Haziran
  11:33

  Telefonumda daha da artmakla beraber sorunlar devam etmekte. Servise gitti ekran ve şarj soketi değişti. Telefon hala ısınıyor ne zaman açılıp kapandığı belli değil ve böyle devam ediyor.

 • 17 Şubat
  15:34

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr