Samsung Note 3 Neo Şarj Olurken Kapandı!

Erdi G. |

Daha önceden buraya yazdığım "telefonu şarja taktığım zaman telefon kapanıyor ve kapalı halde şarj olmaya devam ediyor" şikayetimden dolayı 8 Aralık 2014 tarihinde Samsung Şişli servisine telefonumu teslim ettim. Aynı gün içerisinde bana "Tamir tamamlandı" mesajı geldi 9 Aralıkta cihazı teslim alıp eve geldim. Şarja taktım ve sorunumun devam ettiğini gördüm. 10 Aralıkta tekrar servise verdim ve bugün "Tamiri tamamlandı" mesajından sonra aldım. Teknik servisten çıkmadan test ettim ve cihazın sorunu devam ediyordu servisten çıkmadan teslim ettim
Cihazın 3. kez aynı problemden teslim ettiğim için değişimi istedim. Değişim olmaz dediler 3 defa aynı problemden verdiğim için değişim istiyorum!

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  11:01

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Erdi G.
  12 Aralık
  13:01

  Hala dünden beri bana ulaşan kimse yok ? Hala bekliyorum !

 • 11 Aralık
  16:32

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr