Samsung Note 3 Konuşurken Kapanıyor.

Şehnaz Ö. |

11.01.2014 tarihinde aldığım Samsung telefonum her konuşmamda kendiliğinden kesiliyor ve bir kişiyi en az 2-3 kez aramak zorunda kalıyorum. Bu sebeple telefonu tam 5 kez Adana Adaser teknik servisine götürdüm. Telefonda bir şey olmadığı ve bir hafta boyunca telefonumla konuşarak test ettiklerini ama bir sorunla karşılaşmadıklarını söylediler.

Telefonum hala konuşurken kapanarak görüşmeyi kestiği gibi, bir de test yöntemi olarak, firma çalışanlarınca bir hafta kullanılarak muhtemel bir yıpranmaya da maruz kalmış olabilir. Son götürmemden sonra kendilerinin yapabileceği bir şey olmadığını ve tüketici haklarına başvurmamı söyleyerek bu işi başlarından savdılar.

Etiketler :

Arama Yapmama / Kesilme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mart
  16:20

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 11 Mart
  00:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi