Samsung Note 3 Konuşma Sırasında Kendiliğinden Kapanıyor.

Züver Y. |

Büyük bir hevesle Samsung Galaxy Note 3 aldım. Telefon iyi, aldığım günden itibaren görüşmeleri belli aralıklarla kestiğinden sağlıklı görüşme yapamadım. Vatan Bilgisayar sağ olsun aldı servise gönderdi. Yine sağ olsun Adana servis ilgilendi değişime soktu. Tabi bu arada haftalar geçmekte. Neyse sıfır telefonum geldi, yine bir hevesle sarıldık gene aynı hata. İnsanların yüzüne kapatırcasına görüşmelere son veriyor.

Hat değişti, Turkcell'den konum sıfırlama yapıldı. Başka telefonlarda hat denendi, kiesten güncelleme yapıldı. Yani ne dedilerse yaptım. Sonuç, hayal kırıklığı. Netten araştırdığımda Samsung'un genel hatalarından biri olduğuna kanaat getirdim. Şimdi bu şikayetten sonra arayacaklar, rutin bir cevap.

Etiketler :

Arama Yapmama / Kesilme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Züver Y.
  26 Ocak
  15:20

  Samsung mu?diye soruda tek cevabım olurdu.ASLA.

 • Züver Y.
  23 Ocak
  17:41

  standart cevap.sanki ben servise gitmeyi akıl edemiyorum.çözüm yok.servise göndermek 1 ay,ara sor takip etmeside cabası.ürün kusurluysa mazaretsiz kabul edilmesi gerekir.kurcalayıp oldu deyip gönderecekler.sosyal ortamda paylaşılan yorumlardan anlaşılan bu.ehhh ne yapalım bazı şeyleri parayla öğreniyoruz.

 • 23 Ocak
  15:02

  2251098 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 23 Ocak
  00:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi