Samsung Note 3 Konuşma Sırasında Kapanıyor.

Selda Y. |

Samsung 'dan Galaxy Note 3 aldım. Faturamda tarih 27.12.2013 olarak yazmakta, ancak telefonumu bayiden ocak/2014'de aldım. Aldığım günden beri konuşma yaparken telefonum kapanıyor ve bu durumu devamlı yaşıyorum. 21.02.2014'de garantiye gönderdim. Telefonum tekrar geldi, ancak hiç bir değişiklik olmadığı gibi, ekranda donma sorunu da yaşamaya başladım. Samsung'a güveniyorum ve en kısa sürede mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Arama Yapmama / Kesilme Ekran Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Nisan
  13:59

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 29 Mart
  00:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi