Samsung Note 3 Konuşma Sırasında Kapanıyor.

Vildan E. |

2 ay önce Samsung Note 3 telefon aldım. 2 gün sonra telefon aramalara kapandı. İmei numarası çalınmış. Servise gönderdim 35 gün sonra yenisiyle değişti. 35 gün telefonsuz kaldım. Yeni gelen telefonumda 1 aydır görüşme sırasında mutlaka kesiliyor. Tekrar aramak zorunda kalıyorum. Yorumlara bakılırsa bu Samsung Note 3'ün genel bir sorunu. Bir servet değerine sat, 100 liralık telefonun yapmadığı arızaları yapsın. Tekrar versem servise yine 1 ay bekletecekler mağdur edecekler. Note 2'de böyle bir problem yoktu. Bir daha Samsung'a tövbe.

Etiketler :

Arama Yapmama / Kesilme Ürün Değişim Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  17:18

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 07 Şubat
  22:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi