Samsung Note 3 Kendiliğinden Kapanıp Açılıyor!

Esin Kalay Y. |

7. 11. 2013 tarihinde Tayland'dan aldığım Samsung Note 3 marka telefonu 9. 11. 2013 tarihinde kaydettirdim ve açtım. Gördüm ki telefon sürekli kendi kendine açılıp kapanıyordu. 1 yıl uluslar arası güvencesi olmasına rağmen, Samsung yetkili servisin bunu kabul etmeyeceğini bildiğim için ücretini ödeyerek yaptırmak istedim; ancak Kızılay-Necatibey'deki Samsung Yetkili Servis yurt dışından aldığım için ücretli dahil yapmayacaklarını söyledi.

Bu arıza Türkiye'de satılanlarda da var ve kimse muhatap bulamıyor. Yapıldı deyip gönderiyorlar yine aynı sorun oluyor. Bu toplu bir sorundur ve Samsung'un bu telefonların hepsini değiştirmesi gerekmektedir.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Aralık
  12:46

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 05 Aralık
  22:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi