Samsung Note 3 Kapanıp Açılıyor.

Ayşe B. |

07.05.14'de Samsung Note3 aldım. Telefon 10 günde ısınmaya, açılıp kapanmaya başladı. 27.05.2014 tarihinde Bakırköy MTA Elektronik'e iade talebimle verdim. 1 gün sonra telefonumu sorunsuz şekilde alabileceğime dair mesaj geldi. Destek Hattı ile görüştüm, ancak iade edilmesi için çözüm bulmadılar.

Telefonumun teknik serviste kalmasının uygun olmadığını, almam gerektiğini söylediler. Telefonu aldığımda sadece yazılım güncellemesi yaptıklarını, bu durumda iade edemeyeceğimi bildirdiler. Durumu kabul etmediğim halde telefonu almak zorunda kaldım. Telefonum 20 gün boyunca fazla ısınmaya devam etti. Avcılar Ekmen Servis'e 17.06.2014 tarihinde verdim. 3 adet parça değişimi bekliyormuş telefon. İade alınmasını istiyorum.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Isınma Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün İade Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Haziran
  15:50

  2520865 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 23 Haziran
  19:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi