Samsung Note 3 Isınma Sorunu!

Çağlayan Durdane Ş. |

Bende Note 3 aldım yanacakmış gibi ısınıyor az bir internet yada oyunda yapıyor, yazık günah dünyanın parasını verdik. Isındığında bir arama geldi mi açamıyorum, telefonu Samsung'un yapmış olduğu en büyük hata bana göre bu akıllı telefonları piyasaya sürmesi, hayatımızı hiçe sayıyor, sağlığımızı tehdit ediyor. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Isınma

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  17:43

  2594508 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 01 Ağustos
  00:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi