Samsung Note 3 Isınıyor!

Ahmet C. |

Yaklaşık olarak 2 ay önce aldığım Note 3 telefonumdan hiç memnun kalmadım. Telefonla oyun oynayamıyorum oyun oynamak işkence haline döndü . S2 ve S3 kullandım ama bu sorunu yaşamadım keşke S4 alsaydım. Telefonu Antalya Kipa içerisindeki Samsung bayisinden 2200 tl'ye aldım ve bir çok yorumlarda ısınma problemi olduğunu görüyorum. Eğer çözümü yok ise çok yazık olacak ama . Satıp başka bir marka alıp Samsung' a bir daha para yatırmayacağım.

Etiketler :

Isınma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet C.
  12 Ocak
  13:44

  malesef firmanın çözüm süreci 0

 • Ahmet C.
  02 Aralık
  18:45

  sayın samsung yetkilileri 02.12.2013 saat:16:00 civarı servisten aldım ''sw güncellemesi yapıldı hata yok test ok'' gibisinden bir cvp verildi ben cıhazı teslim aldım evime geldim cıhazımı kişiselleştirdim ayarlarımı yaptım BİZİM ÇİFTLİK SAHİL denen oyunu kurdum oynamaya başladım telefon yine aynı şekilde ısınmaya ve şarjını bitirmeye başladı ama sevis yazılımsaldı ve güncelleme ile sorunu ortadan kaldırdık dedi.
  şimdi sayın yetkili ben bu telefonun iadesini veya değişimini istiyorum.

 • 28 Kasım
  18:08

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.

 • 27 Kasım
  08:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi