Samsung Note 3 Ekran Sorunu.

Samet E. |

21. 03. 2014 tarihinde Sabancı garantisi diye kliksa.com adresinden satın aldığım Samsun Note3 Telefonumu şarjdan aldığımda çalışmadığını fark ettim. Kliksa.com'u aradığımdan yerinde servis hizmetini yönlendirdiler. Servisin gelmesi 3 gün sürdü zaten. 15. 09. 2014 tarihinde yerinde servis elemanı olarak gelen personele kliksa.com Yerinde Hizmet Formu, fatura ve telefonumu kutusu ile beraber teslim ettim. Telefonumu bugün kargo ile geri yollamışlar. Bayrak Elektronik Samsung Servisi arıza formunda LCD Kırık yazıyor. Aynı Samsung servisi ile daha öncede benzer sorun yaşamıştım. Şimdi telefonumu nereye göndermem gerekli, hadi gönderdim, kime nasıl dert anlatıp, ne yapacağım yazıklar olsun.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Samet E.
  21 Temmuz
  12:00

  9 Ekim'de başlatılan inceleme sonucunu öğrenebilirsek iyi olurdu. Gülüyorum artık size başka açıklanacak bir şey kalmadı zaten

 • Samet E.
  12 Haziran
  13:59

  2000 para verip aldığım telefonumu 3 ay sonra servisiniz tarafıdan ekranına zarar geldi diye 550 TL\'ye yeniden yaptırdım. 2 ay telefonsuz kaldığım cabası. Bildiğim tek bir şey ben işim gereği teknoloji ile iç içeyim ve bir daha Samsun markasına asla inanmam. Ayrıca 1 yol oldu hala cihazlar android 5.0 güncellemesi almadı resmen pişman ettiniz beni.

 • Samet E.
  15 Ekim
  09:02

  Yazıklar olsun hala bir çözüm bulamadınız. Nerde kaldı sizin marka güvenilirliğiniz.

 • 09 Ekim
  12:54

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi