Samsung Note 3 Bir Türlü Tamir Edilemedi!

Mehmet A. |

Yaklaşık 1 yıl önce Samsung Note 3 aldım. Telefonu 6 aydır servise götürüyorum ve bir türlü tamir edemediler. Kendiliğinden kapanıyor ses gelmiyor. 5 defa servise bıraktım. 4'ünde parça değişti. Her seferinde telefonu değişmemek için bin takla atılıyor. Zaten muhatap olarak görebileceğiniz hiç kimse yok. Bir daha Samsung asla!

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Hoparlör - Ses Çıkışı Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet A.
  29 Aralık
  14:18

  1 ay oldu ve Samsung halen geri dönüş yapmadı...

 • Mehmet A.
  11 Aralık
  20:33

  Samsung halen geri dönüş yapmadı. Arızalı telefonu kullanmaya devam ediyorum .. Teşekkürler samsung!!!

 • 10 Aralık
  14:49

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Mehmet A.
  08 Aralık
  13:21

  şikayetimle ilgili samsung herhangi bir geri dönüş yapmadı. halen muhatap bulamıyorum bu konuyla ilgili. gerçekten telefon satana kadar mı herşey bunu merak ediyorum? evimde bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı ve televizyonumda maalesef samsung. umarım onlarda bir arıza yaşamam...

 • 06 Aralık
  12:07

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr