Samsung Note 2'nin Kasası Soyuldu.

Soner O. |

Samsung Türkiye garantili note 2 cihazımda slikon kılıf ile kullanıyor olmama rağmen kasasında lokal soyulmalar meydana geldi. Garantisi devam ediyorken hem batarya değişim, hem de kasa değişimi talebiyle Samtit Konya yetkili servisine cihazımı yolladım. Sağ olsunlar batarya değişimi yapılmış, lakin kasa soyulmasının garanti dışı ücretle tamirinin mümkün olduğu söylenildi, ben de kabul etmedim.

Cihazım da düşürme ezilme vs yok iken slikon kılıfla kullanmama rağmen bu telefonun kasası neden garanti kapsamına girmez. Hem şikayet siteleri ve forumlarda bu şikayetlerden 1000'lerce var demek ki tek sorun benim cihazım da değil çözüm bekliyorum.

Etiketler :

Kasa-Panel Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Soner O.
  04 Temmuz
  13:39

  evet aradılar sağolsunlar cihazda düşürme çarpma vs yok ama boya atmasını garanti kapsamına almıyorlarmış bugün tüketici hakem heyetine bilir kişi inceleme talepli cihazı veriyorum umarım adalet tecelli eder 95 tllik kasa için garantinin gereğini yapmıyorsunuz ama biz cihazı 1750 tl ye alıyoruz hakem heyetinde kazanırsam neticesini burada yazacağım note 2 alacaklar bir kere daha düşünsünler derim gerçi haberlerde hergün bir cihazınız patlıyor samsung haberiniz vardır inşaallah

 • 04 Temmuz
  11:03

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 03 Temmuz
  01:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi