Samsung Note 2'nin Değişimini İstiyorum.

Neslihan Aruk T. |

Ekim 2013'te aldığım Note 2 telefonumu son iki ay içinde 3. kez aynı sorundan dolayı servise verdim. Telefonumda ki sorun Wi-fi ve mobil veriden internete bağlı görünüp bağlanmaması ve ara sıra bağlanıp sık sık kopması. Cihazı servise 2.verdigimde anakartı değiştirilmiş şekilde teslim aldım ama aynı sorunu yasamaya devam ettim.

En son 8 Kasım 2014 de servise değişim talebiyle verdim ancak yine anakartını değiştirip cihazımı teslim almamı bildirdiler. Benim anlam veremediğim zaten anakartını değiştirmişlerdi ve sorun çözülmemişti şimdi sorunun çözüldüğünden nasıl emin olabilirim? Merak ediyorum ben bu cihazı servise en fazla ne kadar daha getirirsem değişim yapılır?

Etiketler :

Wi-Fi Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Kasım
  19:49

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 13 Kasım
  11:17

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr