Samsung Note 2'nin Camı Çatladı!

Estrela Cemile Şevval T. |

2 adet Note 2 telefonum var. İkisinin de camı herhangi bir müdahale düşme darbe olmadan dokunmayla camı çatladı. Ayrıca kırılan camlar nedeniyle elimde kesikler oluştu. Samsung gibi büyük bir firmanın bu kadar kötü bir cam üretmesini ve dokunmayla bu kadar çatlamasını anlamıyorum. Elimde oluşan kesikler nedeniyle hukuki işlem başlatmayı düşünüyorum.Samsung kullanan kimi gördüysem camı kırık.Bir yeri çatlayınca devamı da tuz buz oluyor. Servise götürürseniz de düşmüş darbe falan gibi bahaneler uyduruyorlar ve sizi hiç anlamıyor dinlemiyorlar, suçluyorlar.

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Estrela Cemile Şevval T.
  09 Ocak
  20:24

  hiç bir şey yapmadılar. Bilginize.

 • 02 Eylül
  16:55

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Eylül
  00:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi.