Samsung Note 2'nin Boyası Attı.

Pınar T. |

Samsung Note 2 telefonumu hiçbir şekilde düşürmedim. İlk aldığım günden bu yana devamlı kılıfında kullanmaktayım, fakat metal kısımda boya atığı yani soyulma mevcuttur. Hiçbir şekilde bunu kabul etmiyorum. 2 bin lira para veriyorum ve bunu bu şekilde kullanmak zorunda da değilim. Bu tamamen üretim kaynaklı. Zaten çevremde de bir çok kişide aynı sorun var. Para iadesi talep ediyorum.

Etiketler :

Kasa-Panel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mart
  17:31

  2356823 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 20 Mart
  01:04

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi