Samsung Note 2'de Kasa Açıklığı Var.

Erdem Ö. |

Teknosa'dan 1,5 ay önce aldığım Samsung Note 2'de kasa açıklığı olduğunu fark ettim. Aracı firma ile servise değişim için gönderdim. Cihazda tamir istemediğimi değişim istediğimi belirtmeme rağmen ayıplı malı tamir edip( kasayı değiştirip ) geri gönderdiler. Üstüne üstlük cihazda ki sorun geçmedi. Hem tamir etmeyin dedim ettiler, birde sorunu gideremediler. 15 gün civarı telefonsuz kaldım mağdur oldum. Şu anda sorunum devam ediyor, gene mağdur duruma düşüyorum. Yeter artık yani; ya bir çözüm bulun artık, ya değiştirin, ya ücret iadesi yapın.

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem Ö.
  25 Mart
  17:05

  sahsima hicbir sekilde yardimci olunmadi. Arayan kidi utanmasa beni suclayacakti madem oylr bende sonuna kadar gidicem birakin bu ilgili havalarini.

 • 25 Mart
  17:00

  2358566 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi
   

 • 20 Mart
  18:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.