Samsung Note 2 Telefonumun 4.3 Güncelleme Sorunu

Murat D. |

Samsung, note 2 için 4.3 sürümünü yayınladı aylar önce, ancak dünya genelinde neredeyse faaliyet gösterdiği bütün ülkelerde 4.3 sürümünü vermiş olmasına rağmen ülkemizde hala sürüm güncellemesi başlamadı ülkemize ve biz note 2 kullanıcılarına yapılan bu muamelenin sebebini de bir türlü öğrenemiyoruz.

Çeşitli sitelerde Samsung Türkiye adına verilen standart cevaplar Galaxy Note II için 4.3 güncellemesi yakında yayında olacaktır. Gelişmelerden haberdar olmak için sayfamızı takip etmeye devam ediniz. Bu şikayete de aynı cevabı verecekler. Yani anlayacağınız Samsung yazılım güncelleme konusunda biz kullanıcılarını mağdur etmekte.

Etiketler :

Güncelleme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat D.
  03 Şubat
  15:06

  samsung firma olarak ürününün arkasında durmadığını göstermiş oldu bugün 03.02.2014 tarihi itibari ile güncellemeyi hala yayınlamadı samsung telefon alacak arkadaşlar bunu göz önünde bulundurun.

 • Murat D.
  30 Ocak
  10:03

  telefonda arkadaşın konuşması dışında samsung hala sorunu çözmedi 30.01.2014 tarihi itibari ile hala güncelleme yok.

 • Murat D.
  23 Ocak
  14:45

  biraz önce şikayet üzerine samsungdan ihsan bey adında kibar bir beyefendi tarafından arandım, note 2 4.3 güncellemesi ile ilgili olarak ocak ayı başında yayınlanmasının planlandığı ancak birkaç hatadan dolayı güncellemenin geri çekildiğini ve şu an için hataların düzeltildiğini bildirdi ve bu ay sonu itibari ile yayına verileceğini söyledi. ülkemizin durumu ile sorduğum soruya ise (neden sona kaldığımız) güncellemenin önce asya ülkelerinde ve bazı avrupa noktalarında başlatıldığını asya kıtasına göre sonlarda kaldığımızı bu nedenle ülke olarak güncellemyi geç aldığımızı söyledi. kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

 • 23 Ocak
  14:33

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 23 Ocak
  00:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,