Samsung Note 2 Cep Telefonumun Sorunu Cözülemiyor!

Uğur A. |

Note 2 cep telefonum var konuşurken karşı taraftaki insan kendi sesinin kendisine tekrar geldiğini söylüyor. Bununla ilgili Samsung servisine ilk götürmemde telefon yapıldı denildi geri verildi yapılmadı aynı servise, servisin kendi elemanlarına test ettirip telefonu teslim ettiğim halde bana telefonda aktif arıza görülemedi denildi.

Samsung'u müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım beni başka servise gönderdiler orada aynı şikayetimle ilgili 2 parçası değiştirildi telefonumda aynı sorun devam ediyor 4. kez telefonumu Samsung servisine Amasya'dan Samsun'a götürmek zorunda kalıyorum hem zaman kaybı hem de maddi olarak bana zarar veriyor Samsung servisleri beni hayattan soğuttu.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Aralık
  16:29

  2860332 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 01 Aralık
  13:19

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr