Samsung No-Frost Buzdolabı Çalışmadı!

Osman Y. |

Samsung takip numarası 4176224448 buzdolabı servis kurulumu yaptı ve No-Frost olduğu için. No dedi yani çalışmadı. Servis tüm tutanakları hazırladı, iade talep ettim. Dolap evde bir haftadır misafir gibi salonu işgal etti. Samsung genel merkezin sorunu çözme gibi bir çabası yok her gün iki sefer aramama rağmen sorununu çözmediler.

Hem ekonomik olarak hem de ev işgali olarak mağdur edildim. Samsung olaya çok duyarsız. Yetkili servis, genel merkez onayladığı zaman hemen dolabı evden alırız diyor. Fakat Samsung bizi buzdolabı aldığımız için cezalandırıyor. Genel merkez çok duyarsız.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Y.
  16 Ocak
  22:17

  Nihayet bu gün tüm işlemleri hallettim. Sayenizde Samsung dan kurtuldum. Teşekkür ederim.

 • Osman Y.
  12 Ocak
  23:09

  Nihayet servis bu gün gelip buzdolabını evden almış. Servis fişini teslim etmiş. Şimdi servis fişi elime geçtiğinde en yakın Teknosa dan ücreti talep edeceğim. Bu ara 16 günlük iznim. Samsung buzdolabı yüzünden stresli ve buhranlı geçti. Şikayetvar.com teşekkürler.

 • Osman Y.
  10 Ocak
  21:38

  4447711 çözümsüzlük merkezi. Çok başarılı. Bir sistem ancak bu kadar çözümsüz olabilr. sizleri kınıyorum.

 • Osman Y.
  08 Ocak
  01:06

  Lütfen bizlerle dalga geçmeyin. Tüm gorusmeler kayıt altına alınıyor
  Bu zamana kadar 4447711 kaç sefer aradigima bakın. Telefonunun son dort hanesi 9325 dır. Samsung firması size hiç yakışmayan bir yaklasim

 • Osman Y.
  08 Ocak
  01:00

  4447711 No.lu çağrı merkezi sorununu çözemediği için buraya muracat ettim. Lütfen ciddiyetle işinizi takip edin bizler ile dalga geçmeyin.

 • 07 Ocak
  13:37

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr