Samsung Nakil İçin Günlerdir Gelen Yok!

Bulut H. |

Geçen sene aldığım Samsung Klimamı bir odadan başka bir odaya nakletmek için pazartesi 4447711'den kayıt açtırdım. 2 saat sonra Antalya Teknik Servisleri aradı, cumartesi gelip kurulum yapacaklarını söyledi, 150 TL alacaklarını söyledi. Normalde 80-90 TL olan ise 150 TL dedi. Buna rağmen gelin takın dedim. Cumartesi oldu gelen olmadığı gibi arayanda olmadı. Ben aradım, yoğunluktan dolayı pazar günü geleceğiz dediler.

Tabi ki gelmediler, pazar gününden beri 02422416003 no.lu teli arıyorum, sabah 09:00 telefonlarını meşgule çeviriyorlar, akşam mesai bitiminde normale çeviriyorlar. 3 gündür ulaşamadım. 444771 hattı sürekli kayıt açıp, bölge servisine mail attık diyorlar. Yani kısaca Antalya servisleri istediği gibi at koşturuyor, vatandaşa doğru söylemiyor ve bunu denetleyen kimse yok. Samsung Klimanın ne işittiğini ne de soğuttuğunu zaten söylememe gerek yok.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bulut H.
  02 Temmuz
  14:23

  Rezil bir firmasınız, kesin ve net!

 • Bulut H.
  29 Haziran
  10:30

  4447711 No..'lu telefonunuzdan onlarca kayıt açıldı. Zaten sorunda bu kayıt açılmasından öteye gidemiyoruz. Antalya servisiniz telefonları meşgule alıyor ve hiçbir şekilde kendilerine ulaşamıyoruz. Problem sizin Antalya Bölge Servisiniz'de. Vatandaşa randevu veriyorlar, sonra ne verdikleri randevuya geliyor ne de konu ile ilgili zahmet edip telefon dahi etmiyorlar.

 • 29 Haziran
  09:39

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr