Samsung Müşteriye Önem Vermiyor.

Nihal G. |

Daha 1 yılını doldurmadan almış olduğumuz Samsung beyaz eşyalarımdan bulaşık makinesi DW-FN320T numaralı makinenin deterjan kapağı kilitli kalıyor ve deterjanı eritmediği için servis çağırdık . Gelen servis garantili ürüne bakıp kullanıcı hatası bu dediği gibi üstüne bir de 100 tl ücret talep etti.

Araştırmalarımız sonucu Samsung bu makinesinin serisini hatalı üretmiş ama servis müşteriye olayı yıkarak hiç ilgilenmiyor. Müşteri hatası deyip çıkıyor işin içinden müşteri hizmetlerini arandığında onlarda ilgilenmeyip mahkemeye veririz dediğimizde kanuni hakkınızı kullanın diyor . Bir daha Samsung mu? Asla.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Ücretlendirme Deterjan Alma Kapak-Menteşe-Mandal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nihal G.
  16 Temmuz
  18:03

  bugün çağrı merkezinizden müşteri temsilcinizle görüştük sonuç sıfıra sıfır elde var sıfır değişen hiç bir şey yok aynı servis elemanlarının söylediği gibi arıza görülmezse tüketici hatası denilir ve garantili ürüne ücret alınır dediler biz servis sorunu çözmediği için şikayetçiyiz siz ısrarla hala tüketici hatası varsa ücret alınır derdindesiniz bu şekilde sorun çözümü istemiyoruz ve bir daha asla Samsung marka hiç bir ürünü evimizde görmek istemiyoruz

 • 16 Temmuz
  10:52

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 15 Temmuz
  00:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi