Samsung Müşterimizin Kayıtlı Numaralarından Aradık Ulaşamadık Diye Cevaplıyorlar!

Tülay G. |

Genel merkeze ve servise 2 telefon numarası bıraktığım halde şikayetçi olduğum mevzular için benimle görüşmek istediklerini ulaşamadıklarını yazıp duruyorlar. 2 numaram dün ve bugün güncelleştirildiği halde nasıl ulaşamıyorsunuz. Telefon 24 saat açık ve Samsung tan kimse beni aramadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tülay G.
  21 Mart
  15:01

  Genel merkez tarafından arandım. Gerek çamaşır makinesi gerek tabletlerin kırık soket sorunları gerekse Diyarbakır Samsung servisinde maruz kaldığım hakaret le ilgili manevi yaptırımın yapılacağı ve bu konudaki gelişmelerin tarafımla paylaşacağını söylediler. Ben de merak ediyorum. Ve neticeleri sayfamda paylaşacağım

 • 21 Mart
  11:34

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 21 Mart
  09:02

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr