Samsung Müşterilerini Mağdur Ediyor.

Kübra T. |

Vatan Bilgisayar'dan kurban bayramının arife günü aldığımız Samsung Note3 marka telefon aşırı ısınması nedeniyle 15 gün kullanıp servise gönderdik telefon geldi hiçbir şey yapılmamış 2. kez tekrar gönderdik başka telefon istediğimizi belirttik telefon geldi isteğimiz göz ardı edilmiş sorun devam ettiği için 3. kez servise gönderdik. Samsung'tan şikayetçiyim bizi mağdur etti o telefonu istemiyoruz bu kadar büyük bir markanın müşteri memnuniyetini göz ardı ettiğini bilmiyorduk. Telefonu sadece 15 gün kullandık aldığımızdan berri serviste bu nasıl hizmettir bu nasıl bir anlayıştır müşterilere sadece reklam amaçlı "önce müşteri memnuniyeti" deniyor demek ki daha fazla mağdur olmak istemiyorum.

Etiketler :

Isınma Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Aralık
  09:37

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Aralık
  16:35

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr