29 Ağustos 2013

Samsung Müşteri Temsilcisi Yanlış Bilgi Veriyor!

11.08.2013 tarihinde İzmit Bimeks'ten aldığım cep telefonumu şebeke problemi yüzünden 15.08.2013' de Bimeks'e verdim. Samsung servisine değişim yapmak üzere gönderildi . 26.08.2013 günü Samsung müşteri temsilcisiyle yaptığım konuşmamda , değişim yapılması için gönderilen tel 20 iş gününü kapsamadığını ve bir ayda , iki ayda sürebileceğini , süre veremeyeceğini söyledi.

Tüketici Hakem Heyetine , Tüketici Mahkemesine gidebilirsiniz demesi üzerine 175 tüketici hakkını arayarak yanlış bilgi verildiğini , 20 iş günü içerisinde işleminizin sonuçlanması gerektiğini söylemesinin üzerine, tekrar Samsung müşteri temsilcisini arayarak bu seferki temsilcide aynı bilgileri vermesinden sonra, üst merci ile konuşmak istememe rağmen kabul edilmedi.

Fatih 79 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön