Samsung Müşteri Memnuniyeti Yok!

Emrah B. |

13 Mayıs tarihinde arıza kaydı açmış olduğum wd906u model kurutmalı çamaşır makinesi için, kayıt üzerinden 72 saat geçmesine rağmen ne bir bilgi ne de bir servis randevusu verildi. Anladığım kadarıyla Samsung Türkiye; taşeron birkaç özel servisle anlaşmış. Bu servisleri denetlemediği ve önemsemediği için tüm yetki ve kontrol servislerin keyfine bırakılmış. İlginç olan Samsung müşteri hizmetleri servislerin programını göremediğini iddia ediyorlar. Ne zaman tamir için gelecekleri muamma. O kadar yıldırdılar ki şimdi evimdeki Samsung marka çamaşır makinesi ve LED TV'yi nasıl elden çıkaracağımı düşünüyorum. Marka ne kadar kaliteli olursa olsun, onların gözünde müşteri olarak bir o kadar değersizsiniz. Çok yazık Samsung Türkiye!

Etiketler :

Yetkili Servis Randevu Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mayıs
  12:37

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr