Samsung Müşteri Memnuniyeti Yaklaşımı %0!

Kenan B. |

Avea bayiinden Samsung Grand 2 aldım ve beraberinde koruyucu film çerçeve koruyucu kapaklı kılıf. Yaklaşık 2 hafta sonra herhangi bir düşme darbe olmaksızın iç ekran çatlağı oluştu. Avea bayiine verdik servise gönderdiler. 10-15 gün sonra bir bayan aradı kullanıcı hatasından kaynaklı olduğunu 360 TL masraf çıktığını söyledi.

Samsung müşteri hizmetlerini aradım 444 77 11 durumu anlattım. Aldığım cevap; bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Nasıl bir anlayış. Bana göre şöyle; defolu ürünleri sıfır fiyatına satalım garanti kapsamı dışında bırakalım sonra değiştirdiğimiz parçalardan ekstra para kazanalım. Bu yaklaşım ancak bunu özetler. Samsung gibi bir firmaya yakışmadı.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kenan B.
  11 Mart
  11:58

  Evet İstanbul'dan bir temsilci aradı... Gerekli bilgilendirme dedikleri şu; yapabileceğimiz bir şey yok telefonu başka bir servise gönderin... Yani ne kadar Samsung servisi varsa tek tek dolaşalım belki biri insafa gelirde garanti kapsamında müdahale eder...

 • 10 Mart
  16:28

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 10 Mart
  13:20

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr