Samsung Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmadı!

Alparslan Mustafa S. |

Servise vermiş olduğum telefonumun hazır olduğu mesajı gelmesine rağmen telefonum serviste görünmüyor ve bulunamıyor, bu konuyla ilgili 20 iş gününü beklememi ve iade talebinde bulunabilirsiniz denilmesine rağmen şimdi de siz almamışsınız diyorlar, ben 20 gündür telefonsuz bekliyorum mağdur bir şekilde ama müşteri hizmetlerinden hiç bir şekilde yardımcı olunmuyor üstüne bir de ben suçlanıyorum. Hem mağdur ediliyorum hem de suçlanıyorum yazıklar olsun gerçekten.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  14:16

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Alparslan Mustafa S.
  08 Kasım
  13:13

  çağrı merkezinize ne iletecem yaa kayıtlara bakın 15 gündür 20 kez aradım görüştüm kimse yardımcı olmuyor ne olacak bi müşteri çok da önemli değil samsung için bunu gördüm

 • 07 Kasım
  17:27

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • 07 Kasım
  17:27

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr