25 Nisan 2013

Samsung Müşteri Hizmetleri Sorunumu Çözmedi!

Daha önce iki kez Kayseri Samsung servisinde problemi çözülemeyen B-7722 model telefonum için Samsung çağrı merkezinden arandım. Kayseri Samsung serviste iki kez onarılamayan telefonumu tekrar götürmemi istediler. Aynı servise üçüncü kez götüremeyeceğimi fark ödeyerek başka bir cihaz almak istediğimi yada kargoyu yönlendirip cihazımın başka bir serviste tamir görmesini istedim. Çağrı merkezinden arayan kişi iki şekilde de yardımcı olamayacaklarını ilettiler.

Muharrem 41 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem09 Mayıs 2013

    Samsung çağrı merkezi tarafından yine müsait olmadığım bir zamanda arandım.Çözüm umuduyla müşteri temsilcisi Gürkan Bey ile görüştüm.Çözüme yönelik bir görüşme olmayacağı baştan belli idi çünkü bir çözümleri yok.Standart,kalıplaşmış,çözümü zorlaştıran söylemler. Diğer tarafta mağdur,çözüm bekleyen,cihaza dünya kadar para ödemiş ama ne cihaz-servis beklentisini karşılayamamış bir samsung zede. Samsung cep telefonu alacaklara, kullanıcılarına özellikle duyurulur. Buradan böyle bir "KALİTELİ" !!!! hizmet sunan Samsung Çağrı Merkezi ve Kayseri Servisine mağdur ettikleri müşterileri adına teşekkür ederim.

  • Muharrem29 Nisan 2013

    Müsait olmadığım bir zamanda arandığım için gelen çağrıyı cevaplayamadım.Bana ulaşılamama gibi bir durum söz konusu değildir.Bir kere aramak ve cevaplanmış olmamak ulaşılamamaksa hiç kimseye ulaşamayız.Sudan bahaneler uydurmayalım.

  • Samsung Telefon Temsilcisi25 Nisan 2013

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön