Samsung Müşteri Hizmetleri Mağdur Etti.

Ömür D. |

Samsung kadar kötü bir markaya para verdiğime inanmak istemiyorum..bugün müşteri hizmetleri yüzünden 45 dk telefonda kaldım ve hiçbir şekilde yardımcı olamadılar! şikayetçi olmak istiyorum dediğimde bana şikayet var sitesine yazın size dönerler dediler! Samsung gibi bir firmada derdimi şikayetimi anlatacak muhattab yok ? paramızı alırken harikasınız sonra araki bulasın.. Rezaaletsiniz ve sizi global-ana merkezinizze de şikayet edeceğim ömür durmuş.
0532564*****

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  15:50

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ömür D.
  13 Ağustos
  20:28

  hayatta aramam oraya oturttugunuz elemanlarınd bir lşey bildigi yok..benim gibi aynı sitelerden bakıp okuyorlar..boşversenize..berbat bir firmasınız

 • 13 Ağustos
  20:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi