Samsung Müşteri Hizmetleri Dönüş Yapmıyor.

Serap Fadime D. |

Şubat ayında servise teslim ettiğim garantili cihazım için oluşturduğum şikayet sonrası Samsung müşteri hizmetlerince aranarak cihazımı servisten almamam ve 2. inceleme yapılıp dönüleceği bilgisi tarafıma verilmesine rağmen geçen süreçte sürekli olarak ben müşteri hizmetlerini aramak zorunda kaldım.

Servis noktasını aradığımda cihazımın takibi için cihazım hakkında 2. bir incelemenin Samsung tarafından istenmediği cihazımın ilk incelemeden sonra 27 şubattan beri serviste beklediğini öğreniyorum. Niye tarafımın Samsung merkezi tarafından bekletildiğimi öğrenmek için defalarca aramama rağmen hala aldığım cevap kaydınızı aldık geri dönüş yapılacaktır. Defalarca kayıt verdiğim halde.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  09:28

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 09 Nisan
  20:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi