12 Mart 2014

Samsung Müşteri Hizmetleri Dönüş Yapmıyor

Böyle bir sorun olamaz. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen hiçbir geri dönüş olmadı. Bu kadar para ödeyip bu kadar zoru durumda kalmadım hiç. Samsung S4 telefonunun sorunu artık aldı başını gitti. Samsung hizmeti satana kadar çözüm yok. Müşteri memnuniyeti sıfır ve hep kalıplaşmış cevaplarını kopyala yapıştır gönderiyorlar. Öneri çözüm sıfır.

Gamze 45 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi18 Mart 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi12 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön